SFV12R-1STE1 Amphenol FCI
  • More about SFV12R-1STE1 Amphenol FCI
    SFV12R-1STE1 Amphenol FCI
    SFV12R-1STE1 is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV12R-1STE1 is described as CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE