SFV12R-1STBE1HLF Amphenol FCI
  • More about SFV12R-1STBE1HLF Amphenol FCI
    SFV12R-1STBE1HLF Amphenol FCI
    SFV12R-1STBE1HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV12R-1STBE1HLF is described as CONN FFC BOTTOM 12POS 0.5MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM