SFV10R-1STE1 Amphenol FCI
  • More about SFV10R-1STE1 Amphenol FCI
    SFV10R-1STE1 Amphenol FCI
    SFV10R-1STE1 is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV10R-1STE1 is described as CONN FFC BOTTOM 10POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM