HLW18S-2C7LF Amphenol FCI
  • More about HLW18S-2C7LF Amphenol FCI
    HLW18S-2C7LF Amphenol FCI
    HLW18S-2C7LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HLW18S-2C7LF is described as CONN FFC FPC VERT 18POS 1MM PCB. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS