HLW16S-2C7LF Amphenol FCI
  • More about HLW16S-2C7LF Amphenol FCI
    HLW16S-2C7LF Amphenol FCI
    HLW16S-2C7LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HLW16S-2C7LF is described as CONN FFC FPC VERT 16POS 1MM PCB. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK