HFW27S-2STE9LF Amphenol FCI
  • More about HFW27S-2STE9LF Amphenol FCI
    HFW27S-2STE9LF Amphenol FCI
    HFW27S-2STE9LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFW27S-2STE9LF is described as CONN FFC FPC VERT 27POS 1MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE