HFW26R-1STE5LF Amphenol FCI
  • More about HFW26R-1STE5LF Amphenol FCI
    HFW26R-1STE5LF Amphenol FCI
    HFW26R-1STE5LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFW26R-1STE5LF is described as CONN FFC BOTTOM 26POS 1.00MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"