HFW18S-2STE1LF Amphenol FCI
  • More about HFW18S-2STE1LF Amphenol FCI
    HFW18S-2STE1LF Amphenol FCI
    HFW18S-2STE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFW18S-2STE1LF is described as CONN FFC FPC VERT 18POS 1MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"