HFW18R-1STE1MTLF Amphenol FCI
  • More about HFW18R-1STE1MTLF Amphenol FCI
    HFW18R-1STE1MTLF Amphenol FCI
    HFW18R-1STE1MTLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFW18R-1STE1MTLF is described as CONN FFC BOTTOM 18POS 1.00MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V