HFW17R-2STE1LF Amphenol FCI
  • More about HFW17R-2STE1LF Amphenol FCI
    HFW17R-2STE1LF Amphenol FCI
    HFW17R-2STE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFW17R-2STE1LF is described as CONN FFC FPC TOP 17POS 1MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK