HFW14S-2STE1 Amphenol FCI
  • More about HFW14S-2STE1 Amphenol FCI
    HFW14S-2STE1 Amphenol FCI
    HFW14S-2STE1 is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFW14S-2STE1 is described as CONN FFC FPC VERT 14POS 1MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F