HFW11R-1STE1LF Amphenol FCI
  • More about HFW11R-1STE1LF Amphenol FCI
    HFW11R-1STE1LF Amphenol FCI
    HFW11R-1STE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFW11R-1STE1LF is described as CONN FFC BOTTOM 11POS 1.00MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS