HFW10S-2STE1 Amphenol FCI
  • More about HFW10S-2STE1 Amphenol FCI
    HFW10S-2STE1 Amphenol FCI
    HFW10S-2STE1 is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFW10S-2STE1 is described as CONN FFC FPC VERT 10POS 1MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V