98414-G06-26LF Amphenol FCI
  • More about 98414-G06-26LF Amphenol FCI
    98414-G06-26LF Amphenol FCI
    98414-G06-26LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 98414-G06-26LF is described as CONN HEADER 26POS 2MM STR DL PCB. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F