95278-101A10LF Amphenol FCI
  • More about 95278-101A10LF Amphenol FCI
    95278-101A10LF Amphenol FCI
    95278-101A10LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 95278-101A10LF is described as BERGSTIK HDR 10POS .100" DR SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM