90312-017LF Amphenol FCI
  • More about 90312-017LF Amphenol FCI
    90312-017LF Amphenol FCI
    90312-017LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 90312-017LF is described as CONN HOUSING 17POS 2MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM