90311-046LF Amphenol FCI
  • More about 90311-046LF Amphenol FCI
    90311-046LF Amphenol FCI
    90311-046LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 90311-046LF is described as CONN HOUSING 46POS 2MM W/KEY. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED