90311-034LF Amphenol FCI
  • More about 90311-034LF Amphenol FCI
    90311-034LF Amphenol FCI
    90311-034LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 90311-034LF is described as CONN HOUSING 34POS 2MM W/KEY. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"