90311-030LF Amphenol FCI
  • More about 90311-030LF Amphenol FCI
    90311-030LF Amphenol FCI
    90311-030LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 90311-030LF is described as CONN HOUSING 30POS 2MM W/KEY. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE