90311-026LF Amphenol FCI
  • More about 90311-026LF Amphenol FCI
    90311-026LF Amphenol FCI
    90311-026LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 90311-026LF is described as CONN HOUSING 26POS 2MM W/KEY. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"