88237-060LF Amphenol FCI
  • More about 88237-060LF Amphenol FCI
    88237-060LF Amphenol FCI
    88237-060LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 88237-060LF is described as CONN RECPT 60POS 2.54MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL