77317-812-34LF Amphenol FCI
  • More about 77317-812-34LF Amphenol FCI
    77317-812-34LF Amphenol FCI
    77317-812-34LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 77317-812-34LF is described as CONN HEADER .100 2ROW R/A 34POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"