76745-8DJ-32LF Amphenol FCI
  • More about 76745-8DJ-32LF Amphenol FCI
    76745-8DJ-32LF Amphenol FCI
    76745-8DJ-32LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 76745-8DJ-32LF is described as CONN STACKER 32POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE