76745-1DF-26LF Amphenol FCI
  • More about 76745-1DF-26LF Amphenol FCI
    76745-1DF-26LF Amphenol FCI
    76745-1DF-26LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 76745-1DF-26LF is described as CONN STACKER 26POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT M12*1.5,METAL
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK