76745-1DA-32LF Amphenol FCI
  • More about 76745-1DA-32LF Amphenol FCI
    76745-1DA-32LF Amphenol FCI
    76745-1DA-32LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 76745-1DA-32LF is described as CONN STACKER 32POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM