76745-1CU-20LF Amphenol FCI
  • More about 76745-1CU-20LF Amphenol FCI
    76745-1CU-20LF Amphenol FCI
    76745-1CU-20LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 76745-1CU-20LF is described as CONN STACKER 20POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK