75970-8AM-10LF Amphenol FCI
  • More about 75970-8AM-10LF Amphenol FCI
    75970-8AM-10LF Amphenol FCI
    75970-8AM-10LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 75970-8AM-10LF is described as CONN STACKER 10POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH