75970-175-36LF Amphenol FCI
  • More about 75970-175-36LF Amphenol FCI
    75970-175-36LF Amphenol FCI
    75970-175-36LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 75970-175-36LF is described as CONN STACKER 36POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH