75970-133-36LF Amphenol FCI
  • More about 75970-133-36LF Amphenol FCI
    75970-133-36LF Amphenol FCI
    75970-133-36LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 75970-133-36LF is described as CONN STACKER 36POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"