71961-050LF Amphenol FCI
  • More about 71961-050LF Amphenol FCI
    71961-050LF Amphenol FCI
    71961-050LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Accessories category. 71961-050LF is described as STRAIN RELIEF 50POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH