71600-050LF Amphenol FCI
  • More about 71600-050LF Amphenol FCI
    71600-050LF Amphenol FCI
    71600-050LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. 71600-050LF is described as CONN SOCKET IDC 50POS DUAL 30AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"