69830-016LF Amphenol FCI
  • More about 69830-016LF Amphenol FCI
    69830-016LF Amphenol FCI
    69830-016LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. 69830-016LF is described as CONN HEADER 16POS TIN PCB T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"