69307-018LF Amphenol FCI
  • More about 69307-018LF Amphenol FCI
    69307-018LF Amphenol FCI
    69307-018LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 69307-018LF is described as CONN HOUSING 18POS 2MM W/O KEY. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN