69176-030LF Amphenol FCI
  • More about 69176-030LF Amphenol FCI
    69176-030LF Amphenol FCI
    69176-030LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 69176-030LF is described as CONN RECPT 30POS 2.54MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F