69176-020LF Amphenol FCI
  • More about 69176-020LF Amphenol FCI
    69176-020LF Amphenol FCI
    69176-020LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 69176-020LF is described as CONN RECPT 20POS 2.54MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"