68120-060LF Amphenol FCI
  • More about 68120-060LF Amphenol FCI
    68120-060LF Amphenol FCI
    68120-060LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. 68120-060LF is described as CONN HEADER 60POS TIN PCB T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Direct Wire Board Rectangular Connector from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Direct Wire Board Rectangular Connector
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM