67096-016LF Amphenol FCI
  • More about 67096-016LF Amphenol FCI
    67096-016LF Amphenol FCI
    67096-016LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 67096-016LF is described as CONN HOUSING 16POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"