67000-020LF Amphenol FCI
  • More about 67000-020LF Amphenol FCI
    67000-020LF Amphenol FCI
    67000-020LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the FFC & FPC Connector Housing category. 67000-020LF is described as CONN FFC RCPT HSG 20POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> FFC & FPC Connector Housing from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  FFC & FPC Connector Housing
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X