66987-012LF Amphenol FCI
  • More about 66987-012LF Amphenol FCI
    66987-012LF Amphenol FCI
    66987-012LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the FFC & FPC Connector Housing category. 66987-012LF is described as CONN FFC/FPC RCPT HSG 24POS 2.54. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> FFC & FPC Connector Housing from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  FFC & FPC Connector Housing
    Fiber Optic Connectors
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ