66951-012LF Amphenol FCI
  • More about 66951-012LF Amphenol FCI
    66951-012LF Amphenol FCI
    66951-012LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 66951-012LF is described as CONN RCPT 12POS .100 SGL STR PCB. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE