66900-020LF Amphenol FCI
  • More about 66900-020LF Amphenol FCI
    66900-020LF Amphenol FCI
    66900-020LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. 66900-020LF is described as CONN SOCKET IDC 20POS DUAL GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM