66226-019LF Amphenol FCI
  • More about 66226-019LF Amphenol FCI
    66226-019LF Amphenol FCI
    66226-019LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. 66226-019LF is described as CONN FFC HEADER 19POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F