65846-010LF Amphenol FCI
  • More about 65846-010LF Amphenol FCI
    65846-010LF Amphenol FCI
    65846-010LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 65846-010LF is described as CONN RECPT 10POS 2.54MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V