65801-027LF Amphenol FCI
  • More about 65801-027LF Amphenol FCI
    65801-027LF Amphenol FCI
    65801-027LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. 65801-027LF is described as CONN FFC FPC RCPT 27POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM