65486-013LF Amphenol FCI
  • More about 65486-013LF Amphenol FCI
    65486-013LF Amphenol FCI
    65486-013LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 65486-013LF is described as CONN RECPT 13POS 3.81MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM