65240-017LF Amphenol FCI
  • More about 65240-017LF Amphenol FCI
    65240-017LF Amphenol FCI
    65240-017LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 65240-017LF is described as CONN HOUSING 17POS .100" SINGLE. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM