65239-024LF Amphenol FCI
  • More about 65239-024LF Amphenol FCI
    65239-024LF Amphenol FCI
    65239-024LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 65239-024LF is described as CONN HOUSING 48POS .100" DUAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE