54242-106101100LF Amphenol FCI
  • More about 54242-106101100LF Amphenol FCI
    54242-106101100LF Amphenol FCI
    54242-106101100LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 54242-106101100LF is described as CONN STACKER 10POS 0.100" SMD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Board Rectangular Connector Spacers from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Board Rectangular Connector Spacers
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ