54122-806201000LF Amphenol FCI
  • More about 54122-806201000LF Amphenol FCI
    54122-806201000LF Amphenol FCI
    54122-806201000LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 54122-806201000LF is described as CONN STACKER 20POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"