54122-106041100LF Amphenol FCI
  • More about 54122-106041100LF Amphenol FCI
    54122-106041100LF Amphenol FCI
    54122-106041100LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 54122-106041100LF is described as CONN STACKER 4POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F